Zet de eerste stappen in de digitale wereld 

Heb je weinig ervaring met computers en wil je er graag meer over leren? Dan is de beginnerscursus op onze inlooplocatie in Meerzicht iets voor jou! Vanaf woensdag 3 september start er een nieuwe reeks lessen, speciaal voor mensen die willen leren omgaan met de computer.

Tijdens deze cursus leer je stap voor stap hoe je een muis gebruikt, programma’s opent en werkt met Windows 11. We werken met een duidelijk en praktisch lesboek en er is voldoende ruimte om vragen te stellen.

Wanneer & waar

De lessen zijn elke woensdagmiddag van 12:30 tot 14:30 uur bij de inZet inlooplocatie Meerzicht, Uiterwaard 21 (naast Fysiotherapie Meerzicht). De cursus start op woensdag 3 september en duurt in totaal acht weken.

Aanmelden & informatie

Vooraf aanmelden is nodig.
Wil je meedoen of meer informatie over de lessen en de kosten? Neem contact op met Natalia Sadinska via n.sadinska@inzet-indewijk.nl of bel naar 079 322 94 53.

Recent

Nieuw initiatief in Palenstein: Vegakletspot

Schaakles voor kinderen

Kom je eigen vogelhuisje timmeren – In een reeks van drie lessen

Ontdek de basis van de computer