Word voorlezer bij de VoorleesExpress!

Als voorlezer van de VoorleesExpress lees je voor aan jonge kinderen die de Nederlandse taal nog niet goed beheersen. Je komt twintig keer, op een vast moment, bij een gezin thuis. Je leest voor en doet taalspelletjes. Je geeft ouders handvatten en inspiratie om zelf voor te lezen. Een bezoek aan de bibliotheek hoort erbij. Het vergroten van (voor)leesplezier van kind en ouders is een belangrijk doel.

Het kost je een uur per week om voor te lezen en een half uur voor voorbereiding en registratie. Je kunt zelf aangeven op welke dag en tijdstip het voor jou goed uitkomt.
Heb je zin om als voorlezer aan de slag te gaan? Meld je dan aan bij Leonie Bierhuizen 06‑43146849 of bij AnneMarie Hut 06-11720398. Mailen kan ook naar: zoetermeer@voorleesexpress.nl
Nieuwe vrijwilligers krijgen vooraf een training aangeboden.

Fotograaf: Leon Koppenol

Recent

Stichting Piëzo en Rotaryclub Zoetermeer-Zegwaart organiseerden een feestelijke middag met Sint en Pieten

Deelnemers Praktijkverklaring op werkbezoek bij De Pelgrimshoeve

Wethouder Bouke Velzen geeft gastles bij Piezo TalentenAcademie

Samen sterk: organisaties bundelen krachten voor Sinterklaascadeaus in Buytenwegh