Techniekvrijwilligers voor de Brede School

De zomervakantie is over een paar weken weer voorbij en dat betekent dat zowel de gewone lessen als de Brede School activiteiten voor de kinderen weer van start gaan. Vanuit Stichting Piëzo verzorgen wij, samen met onze vrijwilligers, een groot deel van deze Brede School activiteiten. Kinderen leren daar na schooltijd extra vaardigheden en met het oog op de toekomst staan daarin technische vaardigheden steeds meer centraal. Voor het komende schooljaar zijn we dan ook nog op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om te ondersteunen bij lessen zoals houtbewerking, kluslessen en sciencelessen of om deze lessen zelf te geven.

Draag jij ook graag jouw vakkennis en enthousiasme over? Neem dan voor meer informatie of om je aan te melden als vrijwilliger contact op met Femke Boerkamp, femke@stichtingpiezo.nl, 06-46872086.

Recent

Ontdek Zoetermeer en omgeving op de fiets

Maatschappelijke Diensttijd voor jongeren

Fietscontrole voor het verkeersexamen

Een gezonde en volwaardige zomermaaltijd – voorlichting/workshop door de diëtiste bij inZet Centrum