Piëzo zoekt creatief talent

Bij Piëzo verzorgen we creatieve activiteiten voor kinderen of voor volwassenen. Dit doen wij op diverse locaties in wijken, de Ambachtenwerkplaats en ook op basisscholen. Onze vrijwilligers bedenken de activiteiten, bereiden deze voor en/of ondersteunen de beroepskrachten bij de uitvoering. Zit jij boordevol leuke en creatieve ideeën en wil jij jouw talent graag met ons delen? Dan ben je van harte welkom! Voor meer informatie of aanmelden kun je contact opnemen met Femke Boerkamp, projectleider Ambachtenwerkplaats, femke@stichtingpiezo.nl of 06-46872086.

Fotograaf: Piëzo

Recent

Piëzo Ambachtenwerkplaats maakt dienbladen in opdracht van Hofstede Meerzigt

Voorlichting door de diëtist over vitamines en mineralen

Kennissessie over Zoetermeer en de Canon van de Nederlandse geschiedenis

Voorlezer worden bij de VoorleesExpress