Piëzo zoekt creatief talent

Bij Piëzo verzorgen we creatieve activiteiten voor kinderen of voor volwassenen. Dit doen wij op diverse locaties in wijken, de Ambachtenwerkplaats en ook op basisscholen. Onze vrijwilligers bedenken de activiteiten, bereiden deze voor en/of ondersteunen de beroepskrachten bij de uitvoering. Zit jij boordevol leuke en creatieve ideeën en wil jij jouw talent graag met ons delen? Dan ben je van harte welkom! Voor meer informatie of aanmelden kun je contact opnemen met Femke Boerkamp, projectleider Ambachtenwerkplaats, femke@stichtingpiezo.nl of 06-46872086.

Fotograaf: Piëzo

Recent

Een Koninklijke kookworkshop voor kinderen

Workshop bij inZet Buytenwegh over meer zelfvertrouwen

Omgaan met meningsverschillen – workshop door Indigo Preventie

Gezellig samen aan de slag in Wijktuin Noordhove