Op woensdag 8 april staat de kennissessie bij inZet in het teken van een bijzondere reis door Japan. Tijdens deze inspirerende middag neemt een ervaren vrijwilliger en wereldreiziger bezoekers mee op een boeiende tocht langs enkele van de meest fascinerende plekken van het land.
De reis begint in het bruisende Tokio en voert via de indrukwekkende Japanse Alpen naar culturele hoogtepunten zoals Kyoto, Hiroshima en Nagasaki, met als eindpunt het levendige Osaka. Onderweg komen diverse aspecten van de Japanse samenleving en cultuur aan bod, zoals de unieke omgang met beperkte ruimte, bijzondere eetgewoonten en de rijke geschiedenis van kastelen en tradities.
Wat deze kennissessie extra bijzonder maakt, is het ondersteunende beeldmateriaal. De Foto’s en visuele indrukken brengen het land tot leven en zorgen ervoor dat bezoekers zich even echt in Japan wanen.
De kennissessies zijn bedoeld voor en door ouderen en bieden een laagdrempelige manier om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en samen nieuwe werelden te ontdekken.
Belangstellenden zijn van harte welkom om deze bijzondere reis mee te beleven.
Wanneer & waar
Woensdag 8 april van 14:15 tot 15:45 uur bij de inZet activiteitenlocatie Buytenwegh aan de Cesar Franckrode 64.
Aanmelden & informatie
Wil je je graag aanmelden voor deze lezing? Neem dan contact op met Shawni Latuheru via s.latuheru@inzet-indewijk.nl of bel naar de locatie via 079 888 74 74.
Deelname is 5,00 euro, inclusief koffie en thee. Betalen met de Zoetermeerpas is ook mogelijk.
31 maart 2026