Theatervoorstelling ‘Thuis’ over opvoeden in twee culturen 

Een bijzondere theatervoorstelling over opvoeden in twee culturen zorgt voor herkenning en gespreksstof
Een groep cursisten van de inburgeringsroute Z-route van Piëzo heeft onlangs een bijzondere en interactieve theatervoorstelling bijgewoond. De voorstelling ‘Thuis’, over opvoeden tussen twee culturen, werd georganiseerd door Wijck en uitgevoerd door Theaterhart.
De bijeenkomst stond in het teken van herkenning en het delen van ervaringen. De voorstelling wist het publiek te raken, want opvoeden in en tussen twee culturen is niet makkelijk. Er werd gelachen, maar ook stilgestaan bij emotionele momenten. De acteurs speelden met overtuiging en gaven aan dat de interactie met het publiek heel goed was.
Na afloop van de voorstelling was er gelegenheid om gezamenlijk na te praten. Onder begeleiding van gespreksleiders van Opvoeden Samen Aanpakken van inZet gingen deelnemers met elkaar in gesprek. Deze nabespreking bood ruimte om persoonlijke ervaringen te delen en nieuwe inzichten op te doen.
De bijeenkomst werd door de aanwezigen als waardevol ervaren. Het was een middag die niet alleen inspireerde, maar ook nog lang zal bijblijven.
21 april 2026
Fotograaf: Leon Koppenol

Recent

Boeken krijgen een tweede leven bij de VoorleesExpress Zoetermeer

Enthousiaste vrijwilligers gezocht voor Wijktuin Noordhove

Vrijwilligers gezocht voor de Textielwerkplaats

Ontdek wat bij jou past bij de Piëzo TalentenAcademie