Spelletjesmiddag in PiëzoCentrum Buytenwegh

PiëzoCentrum Buytenwegh organiseert vanaf maandag 6 februari een nieuwe activiteit, de spelletjesmiddag voor kinderen van groep 1 t/m groep 8!  Kinderen zijn vanaf 15:00 van harte welkom in ‘De ComPositie’ aan de Cesar Franckrode 62.

Na het gezamenlijk eten van een stukje fruit en drinken van een glas limonade kunnen kinderen tot 16.30 uur komen spelen. Natuurlijk staan onze vrijwilligers voor klaar en helpen zij om er een gezellige middag van te maken met leuke spelletjes. Wij hopen veel kinderen te verwelkomen!

Stichting Piëzo is een sociaal maatschappelijke organisatie die mensen hun talenten en vaardigheden laat ontdekken en verder ontwikkelen. Op onze locaties geven wij trainingen en activiteiten waaraan jij kan deelnemen.

Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Milou van Loenen via 079-8887474, of via milou@stichtingpiezo.nl.

Recent

Kinderen van de Piëzo TalentenAcademie op werkbezoek bij GameCity Zoetermeer

Diploma-uitreiking Piëzo en mboRijnland

Handgemaakte en duurzame producten in de Upcycle Store van de Piëzo Ambachtenwerkplaats

Kinderactiviteiten op vrijdagmiddag bij inZet in de zomervakantie

Geef een reactie