Leer klussen in huis bij de Ambachtenwerkplaats

Wil je eindelijk leren hoe je een muur behangt, laminaat legt of een stopcontact aansluit? Bij de Ambachtenwerkplaats start een vijfdelige workshopreeks waarin deelnemers zelf aan de slag gaan met klussen in huis.

Tijdens de lessen komen verschillende technieken aan bod, van schilderen en tegelen tot gaatjes boren en eenvoudige elektriciteit. Er is volop ruimte om eigen vragen of projecten in te brengen, zodat je leert wat jij echt wilt weten.
De workshops worden begeleid door deskundige vrijwilligers, die hun ervaring delen en iedereen persoonlijk ondersteunen bij de opdrachten. Zo bouw je stap voor stap praktische vaardigheden op en krijg je vertrouwen in je eigen kluskunsten.
De lessen zijn geschikt voor beginners en mensen die hun klusvaardigheden willen verbeteren.
Wanneer & waar
De lessen starten op woensdag 29 april en vinden vervolgens 5 weken achtereenvolgens plaats, van 9:15 tot 11:15 uur bij de Ambachtenwerkplaats aan de Teldersrode 25.
De Ambachtenwerkplaats is een plek waar bewoners hun talenten kunnen ontdekken en ontwikkelen in een gezellige en leerzame omgeving.
Aanmelden & informatie
Voor aanmelden of meer informatie kun je contact opnemen met Nicoline Schol via n.schol@inzet-indewijk.nl of bellen naar de locatie via 079 888 1928. Deelname kost 5,- euro per les. Betalen met de Zoetermeerpas is ook mogelijk.
Fotograaf: Leon Koppenol
14 april 2026

Recent

Vrijwillige baliemedewerkers gezocht 

Deel jouw talent voor kleding maken bij Stichting Piëzo

Op bezoek bij de Zoetelaar: leren en meehelpen

Uitreiking praktijkverklaring bij Piëzo