Gespreksleiders gezocht ‘Opvoeden Samen Aanpakken bijeenkomsten’

Gepubliceerd op 17 januari 2018 om 12:04

Voor het project “opvoeden Samen Aanpakken’ (OSA) zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die als gespreksleider aan de slag willen gaan. Tijdens bijeenkomsten van OSA gaan ouders en opvoeders met elkaar in gesprek over opvoeden en opgroeien. Het delen van ervaringen en het beleven van (h)erkenning staan daarbij centraal.

De bijeenkomsten worden gehouden met groepen ouders en opvoeders op diverse locaties in Zoetermeer en worden geleid door getrainde, vrijwillige gespreksleiders.

Voordat je als gespreksleider wordt ingezet, krijg je een training. Deze training vindt plaats op woensdagochtend 24 januari en 31 januari van 9:15 tot 11:15 in PiëzoCentrum Oosterheem aan het Zanzibarplein 21.

Stichting Piëzo voert het project uit in samenwerking met Meerpunt informatie en advies.

Wil u zich aanmelden of meer weten over het project Opvoeden Samen Aanpakken, neem dan contact op met Wendy Moerman, coördinator OSA. Telefoon: 06-80055583, wendy@stichtingpiezo.nl. Website:  www.stichtingpiezo.nl

Recent

Maken en ontmoeten tijdens Burendag in de Ambachtenwerkplaats

De Piëzo TalentenAcademie Horeca op bezoek in De Hof van Seghwaert

Kunst en Koffie met Franx bij het Vonkje in Meerzicht

Burendag in Noordhove met pompoensoep uit de Wijktuin