Cursus fotobewerking in Buytenwegh

Houd jij van foto’s maken, maar vind je het lastig om deze foto’s te bewerken op de computer? Doe dan mee met de cursus fotobewerking voor beginners. De cursus bestaat uit 6 lessen en de kosten bedragen 4 euro per les; contant te voldoen of per ZoetermeerPas.

De cursus vindt elke maandag plaats van 14:45 tot 16:45 bij inZet Buytenwegh & De Leyens aan de César Franckrode 64. We starten op maandag 29 augustus.

Let op: tijdens de cursus maken we gebruik van Windows 10, het is dus belangrijk om wel enige ervaring met het gebruik van de computer te hebben en om Windows 10 op je computer geïnstalleerd te hebben.

Bij interesse kan je contact opnemen met Heleen Hollemans via heleen@stichtingpiezo.nl of met inZet via 079-8887770.

Recent

Repair Café Ambachtenwerkplaats – repareren in plaats van weggooien

Beter Nederlands leren spreken in een gezellige groep

Spelletjesmiddag voor ouderen bij inZet

Kennismaken met assertiviteit! – Workshop door Indigo Preventie