Beter leren werken op de computer bij Piëzo

Donderdag 8 maart start ook in PiëzoCentrum Oosterheem de basiscursus computergebruik. In de basiscursus leren deelnemers omgaan met de muis, het toetsenbord en het beeldscherm. Ook komt het schrijven van een kleine tekst aan bod en het gebruik van internet, e-mail, mappen en bestanden. De cursus “basis computergebruik” bestaat uit 8 lessen en is donderdags van 9.15 uur tot 11.15 uur.

In de Piëzo-locaties worden door vrijwilligers computercursussen gegeven. Alle computercursussen die bij Piëzo gegeven worden zijn gebaseerd op de methode van “Visual Steps”. Deze methode wordt gekenmerkt door een stapsgewijze instructie en is bruikbaar voor iedereen. 

Aanmelden kan door binnen te lopen in PiëzoCentrum Oosterheem, Zanzibarplein 21, of door contact op te nemen met Natalia Sadinska via 06-46853212 ofnatalia@stichtingpiezo.nl. 

Kosten

De kosten voor de 8 lessen bedragen €40,-. Deze kunnen contant betaald worden of door ZoetermeerPas cheque 3, 4, 5 en/of 6 in te leveren.

Recent

Bewegen op muziek bij inZet

Werken aan je eigen kledingproject in de Piëzo Ambachtenwerkplaats

Nederlandse taallessen op diverse niveaus

Ontdek je creatieve talenten bij de Kinder Ambachtenwerkplaats

Geef een antwoord