Enthousiaste voorlezers gezocht voor VoorleesExpress Zoetermeer

De VoorleesExpress Zoetermeer is nog op zoek naar enkele enthousiaste voorlezers. De VoorleesExpress is een project om de taalontwikkeling en het voorleesplezier van kinderen tussen 2 en 8 jaar te bevorderen. Een voorlezer leest twintig keer voor bij een gezin thuis op een vast moment en vaste tijd. De voorlezer laat ouders en kinderen kennis maken met interactief voorlezen, boekjes en taalspelletjes.

Wil je je aanmelden als voorlezer of wil je meer informatie? Neem contact op met Leonie Bierhuizen via leonie@stichtingpiezo.nl of 06-43146849.

De VoorleesExpress wordt in Zoetermeer uitgevoerd door stichting Piëzo, werkt o.a. samen met Bibliotheek Zoetermeer en wordt financieel ondersteund door de gemeente Zoetermeer.

Fotograaf: Stichting VoorleesExpress

Recent

Leer hoe je positiever kunt denken – Workshop door Indigo Preventie

Vakantiepret bij inZet Centrum – Kom je meedoen?

Meezingen met Kees – een gezellige middag vol muziek bij inZet Centrum

Nooit te oud om te leren – start met een computercursus bij inZet Meerzicht